روش‌های ارسال

خرما به سراسر کشور

زرین خرما در تلاش است تا با از بین بردن روش های سنتی خرید و فروش محصولات نخلی، جامعه را با روش های مدرن خرید و فروش به منظور همگانی کردن دسترسی مردم به این محصولات را با آسان ترین روش ممکن آشنا کند.  به این صورت که، مخاطبین در هر نقطه از ایران میتوانند به فروشگاه اینترنتی زرین خرما دسترسی داشته و کالاهای مورد نیاز خود را فراهم سازند.

فروشگاه اینترنتی زرین خرما با ارائه بهترین و متنوع ترین محصولات نخلی، با کیفیتی بی نظیر، همواره تلاش در جلب رضایت و خشنودی کاربران خود را دارد.

سایت زرین خرما، به گونه ای میباشد که افراد با سهولت کامل میتوانند خرید های خود را انجام دهند. نحوه ارسال محصولاتی که کاربران سفارش داده اند، در طی دو زمان مختلف انجام میشود:

1) اگر کالای مورد نظر، در انبار موجود باشد، پس از سفارش کالا، محصول طی دو تا سه روز کاری بدست مشتری خواهد رسید.

2) اگر کالا در انبار موجود نباشد، حداکثر زمانی که محصول بدست کاربر خواهد رسید، 7 روز کاری است.

* البته توجه داشته باشید که اگر کالایی موجود نباشد، در کنار محصول اعلان عدم موجودیت وجود خواهد داشت و در این صورت سفارش کاربر به معنای پیش خرید آن محصول است.

معمول ترین روش های ارسال زرین خرما

برای ارسال کالا از طرف فروشگاه آنلاین زرین خرما، چند روش مختلف وجود دارد که بسته به فاصله‎ مشتری از انبار اجناس دارد. معمولا اگر فاصله مکانی مشتری از انبار کالا و اجناس کوتاه باشد، برای ارسال محصول از پیک موتوری و یا باربری (بسته به ابعاد جنس) استفاده می شود؛ ولی اگر این مسافت طولانی باشد اجناس به روش های مختلفی با توجه به مقصد نهایی برای مشتریان ارسال می شوند. در ادامه به انواع ارسال به مسیرهای طولانی خواهیم پرداخت:

روش‌ های ارسال پستی

 ارسال پستی به صورت پیشتاز یکی از مطمئن ‎ترین راه ها برای ارسال مرسولات است که زرین خرما این روش را به روش های ارسال محصولات خود افزوده است. در این روش محصولات سفارشی حداکثر تا سه روز کاری به دست مشتریان می ‎رسند و محاسبه تعرفه ارسال با توجه به مسافت متغییر است.

روش ارسال سریع

در روش ارسال سریع معمولا بسته ها بعد از یک روز کاری بدست مشتری می ‎رسد و ارسال محصولات توسط انواع سرویس های خدمات پیک موتوری و ارسال کالا انجام می گیرد. مشتریانی که برای تحویل کالای مورد نیازشان عجله دارند، از فروشگاه اینترنتی درخواست می کنند که کالا در اسرع وقت بدستشان برسد که در این روش نیز هزینه ارسال بر عهده مشتری میباشد.

ارسال توسط باربری اتوبوسی

اگر امکان ارسال پستی وجود نداشته باشد، و یا بنابر درخواست مشتری از زرین خرما، کالا ها می توانند از طریق باربری اتوبوسی ارسال شوند. در این روش مدت زمان تحویل سفارش بستگی به زمان حرکت اتوبوس ها به سمت مقصد مورد نظر و طول مسیر تا مقصد دارد.

ارسال از طریق حمل ‌و نقل هوایی

اگر شرایط هیچ یک از موارد قبلی برای ارسال مهیا نباشد و یا اینکه زمان دریافت محصول برای مشتری اهمیت داشته باشد و یا این روش بنا به درخواست مشتری باشد، می توان از حمل و نقل هوایی استفاده کرد که نرخ آن با توجه به وزن بسته ارسالی محاسبه می ‎شود. لازم به ذکر است که در این روش مشتریان برای دریافت محصول باید در فرودگاه حضور داشته باشند و بسته خود را تحویل بگیرند.

زرین خرما در تلاش است تا با بروزترین، با کیفیت ترین و سریع ترین روش های ارسال، محصولات خود را به مشتریان عزیز به منظور جلب رضایت و خشنودی آن ها ارائه دهد.